Gdzie jest Pan Andrzej Duda?

Policjant, który stał nad moim łóżkiem, bawił się bez przerwy pałką, a ja leżałam chora – wspominała Katarzyna Jencz.

Portal strajk.eu przedstawił relację z Poznania, z pikiety anarcholewaków wstawiającej się za Łukaszem Bukowskim – anarcholewakiem, który „naruszył nietykalność cielesną policjanta”. Z opisu wynika, że zrobił to najwyraźniej w obawie o to, że owemu policjantowi pałka z rąk wyleci i uderzy niepełnosprawną Katarzynę Jencz w trakcie właśnie prowadzonej eksmisji na bruk tejże niepełnosprawnej. Zresztą być może wcale tego nie zrobił, a sprawa miała inny przebieg. To z punktu widzenia niniejszej notki nie jest aż tak ważne.

Ważniejsze jest to, że o ile lolek generalnie nie popiera łamania prawa, to sytuacje eksmisji na bruk osób niepełnosprawnych powodują, iż w jego odczuciu prawo przestaje być ludzkie i służyć ludziom, a zaczyna być psychoptyczne i służyć uciesze psychopatów. M.in. na takie sytuacje przewidziano prawo łaski.

Uprawniony jest do tego Prezydent RP. Obecnie piastujący ten Urząd Pan Andrzej Duda jest skądinąd znany z ułaskawiania jeszcze przed zapadnięciem prawomocnych wyroków. W tym przypadku tak się nie stało, ale nie miejmy tego nikomu za złe. Wszystko działo się w odległym Poznaniu a sprawa dotyczy szarego anarchisty. Mogło więc zostać przypadkiem przeoczone z perspektywy tak wysokiego urzędu. Jednak Pan Prezydent ciągle ma możliwość skorzystania z tego prawa.

Notkę tę dedykuję wszystkim opowiadającym lub wierzącym w różne historie o socjalnej twarzy PiS.

Reklamy
Gdzie jest Pan Andrzej Duda?

2 uwagi do wpisu “Gdzie jest Pan Andrzej Duda?

  1. komentatorlolka pisze:

    Pan Prezydent ma ważniejsze sprawy na głowie niż jakiś anarcholewak. Nie wiem co można Panu doradzić. Może jeszcze ścieżką Marcina F. iść do p. Zbigniewa? On też dużo może. Gdyby jeszcze wyszło, że Pan Policjant popierał kiedykolwiek PO to na pewno p. Zbyszek pomoże.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s